Organisering

Styret

Styret er det øverste organet i Congregatio Forensis mellom årsmøtene og har ansvar for den overordnede driften av foreningen. Styret består av styreleder, nestleder, tre styremedlemmer, ett eksternt styremedlem og de daglige lederne i Oslo, Bergen og Tromsø.
null

Victoria Skram Olivares

Styreleder

90721908

olivares@forensis.no

null

Sophia Wulff

Nestleder

nestleder@forensis.no

null

Vetle Baukhol

Styremedlem

baukhol@forensis.no

null

Magnus Haugen

Styremedlem

haugen@forensis.no

null

Kristin Nguyen

Styremedlem

nguyen@forensis.no

null

Vilde Skjelbred Solberg

Daglig leder Bergen

solberg@forensis.no

null

Silje Fredwall

Daglig leder Oslo

fredwall@forensis.no

null

Martin Woll

Daglig leder Tromsø

woll@forensis.no

null

Gunnar Ketil Eriksen

Eksternt Styremedlem

Kontrollkomité

Kontrollkomiteen er et uavhengig organ som skal føre oppsyn med foreningens aktiviteter. Videre fungerer kontrollkomiteen som et uavhengig varslingsorgan for foreningens medarbeidere.

Dersom man kommer over kritikkverdige forhold og ønsker å melde fra om dette til noen utenfra foreningen, står man fritt til å kontakte kontrollkomiteen.

Helge Neraal

helge.neraal@dlapiper.com

Vilde Buttedal Haugen

vilde.b.haugen@gmail.com

Daniel Nyberg

daniel.nyberg@me.com

Årsmøte

Årsmøtet er Congregatio Forensis' høyeste myndighet. Se vedtektene § 6.