Undergruppene

Om oss

Congregatio Forensis har i dag tretten undergrupper.

Disse har forskjellige funksjoner og ivaretar foreningens ulike interesser. Undergruppene har kommet til etter hvert som foreningen har utviklet seg og utretter selvstendig det meste av foreningens aktiviteter. I tillegg gir undergruppene foreningen styrke gjennom muligheten for naturlig samarbeid seg imellom.

Det er undergruppene som er Congregatio Forensis.

Les mer om de enkelte undergruppene på dere egne sider.

 

Kontakt undergruppeleder

Amicitas

Aksel Jebsen
Mail: jebsen@forensis.no
Tlf: 986 67 867

Femme

Karianne K. Nesland
Mail: nesland@forensis.no
Tlf: 414 38 863

Pacta

Kari K. Werenskjold og Thorbjørn A. Kringlebotn Borlaug
Mail: redaktor@forensis.no

tlf: 988 93 321 (Kari)

tlf: 413 13 690 (Thorbjørn)

Praeceptor

Sturla E. Blom
Mail: blom@forensis.no
Tlf: 93 64 49 55

Celebratio

Andreas Øie Brekke
Mail: celebratio@forensis.no
Tlf: +4746896700

Juridica

Rebecca Olsen Amoako
Mail: olsen@forensis.no
Tlf: 934 98 416

Pelago

Ruben Kopperstad Wolff
Mail: wolff@forensis.no
Tlf: 468 54 327

Pretium

Marte Leveraas
Mail: leveraas@forensis.no
Tlf: 907 04 092

Consilium

Regine Skjeltorp Antonsen
Mail: skjeltorp@forensis.no
Tlf: 477 53 632

Navigo

Lisa Smørdal Gustavsen
Mail: gustavsen@forensis.no
Telefon: 450 65 990

Portal

Binjam Negassi 
Mail: binjam@forensis.no 
Tlf: 920 65 152

Rhetorica

Sofie Ellekjær Stavang
Mail: stavang@forensis.no
Tlf: 91 61 77 64